Moje šťastná hvězda

Plekance pěkně zapřáhla

Své prvorozené dcerce chce dopřát pohádkové Vánoce. Bývalá tenistka Lucie Šafářová (32) má doma teď práce až nad hlavu, koneckonců snad jako každá žena před vánočními svátky. Od pečení cukroví odbíhá k úklidu a k výzdobě, a snaží se, aby bylo vše naprosto perfektní.

Pomoc manžela vyžaduje

Pomoc přítele vyžaduje, protože sama by to prý nezvládla.To mělo Plekance překvapit, jelikož od své bývalé ženy zná to, že si vše zvládla připravit sama, a to i se dvěma syny na krku. On se mohl v klidu věnovat hokeji a vydělávat peníze, zatímco doma ho čekalo teplo rodinného krbu.

Tomáš se ale rozhodl Lucii vyjít vstříc, když ho o to požádala. Proto doma neustále něco kutí, opravuje, vylepšuje, co se dá. Dalo by se říct, že jde z práce do práce, ale údajně mu to nevadí a už si na to zvykl.

Navíc díky společným aktivitám jsou také víc spolu a jejich vztah se tak utužuje. Jak to ale bude v budoucnu? Nezačne Tomášovi zanedlouho vadit, že musí doma pořád něco kutit?

Zakročí maminka?

Teď možná Lucii plní přání jen proto, že je předvánoční čas. Co když si ale Šafářová na pomocnou ruku svého partnera zvykne a nezvládne potom udělat nic sama? Plekanec nad touto možností zřejmě neuvažoval, v budoucnu ho čeká spousta práce a rozhodně nebude mít čas být své lásce neustále po ruce, i když by moc chtěl.

Pomoct by však mohla Tomášova maminka Květa (63), která občas chodila vypomoct i jeho bývalé ženě, zpěvačce Lucii Vondráčkové. Kdyby Plekanec přecejen neměl čas, Lucie by za pomoc tchyně byla více než vděčná.Časem si snad na mateřský život zcela zvykne a zvládne ho skloubit i s péčí o domácnost, ale do té doby se jí každá pomocná ruka bude velmi hodit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden