Po boku manželky trpěl!

Pověst sukničkáře a nenapravitelného bohéma provázela Jiřího Langmajera (50) až do té doby, než se dal dohromady s herečkou Adélou Gondíkovou (43). Vedle ní jakoby se proměnil v docela jiného člověka.

Ostatně ani sám Langmajer se nijak netají tím, že až právě vedle Adély našel pravý smysl života a hlavně, že našel sám sebe. Otázkou však zůstává, proč se nedokázal změnit kvůli své manželce a dětem. Proč to šlo až vedle Adély Gondíkové?

Byli každý jiný

Hlavním důvodem podle Jiřího Langmajera byla skutečnost, že byli s manželkou každý úplně jiný. Když se nyní dívá zpátky, vidí svůj odchod od rodiny jako to nejlepší, co mohl nejen pro sebe, ale i pro ně udělat.

Jeho život býval před šesti lety jeden velký mejdan v němž se kromě alkoholu točila spousta pěkných žen. Život v centru Prahy ho prý ubíjel. Rodina však nechtěla o stěhování někam na vesnici ani slyšet a tak tiše trpěl.

Podle herce má zkrátka jeho bývalá žena docela jiné myšlení než on a je si jistý, že nebylo nic, co by mohlo jejich vztah zachránit. „Našel jsem nový domov. Bydlím a žiju tak, jak jsem si vždycky přál – na vesnici, v baráku se zahradou,“ nemůže si svůj život po boku Gondíkové herec vynachválit.

reklama
reklama

Komentáře