Po desetiletém manželství se Ivan Vyskočil rozvedl s Anife kvůli údajné nevěře!

O rozvodu se s ní bál promluvit, protože se bál, jak by reagovala!

Skoro to vypadá, jako by měl herec Ivan Vyskočil (74) v hledání nových partnerek nějaký systém. Každá z nich totiž byla vždy o 14 let mladší než předchozí. Hodně bouřlivých deset let prožil po boku  své čtvrté ženy Anife (47).

Než se čistou náhodou seznámila Anife Vyskočilová (47) s mužem, který změnil její osud, prožila si nepěkné věci. Pocházela z početné rodiny osmanských Turků, žijící v Bulharsku. Měla osm sourozenců. Otec byl přísným farmářem, který dodržoval tradice.

Dívky musely chodit zahalené, nesměly se vzdělávat, pouze pečovat o domácnost. Nebylo divu, že Anife utekla v patnácti letech z domova.

Spletla si zemi

Ve městě začala Anife studovat. Její vztah k mužům byl narušen znásilněním, které prožila v době dospívání. Když jí bylo sedmnáct, zamilovala se do jednoho vysokoškoláka. Láska nezůstala bez následků, ale k těhotenství se její přítel nehlásil. Odmítal, že otcem je on.

Anife prokázala svoji hrdost, když se rozhodla vychovávat dítě sama. Nehodlala ho dát ani k adopci, za což jí bylo nabízeno, že získá byt. Rodina jí odmítla pomoci a Anife chtěla dokázat, že se

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře