Můj kousek štěstí

Po letech zjistili, že je pro ně přátelství ještě cennější

Můj kousek štěstí

Vášnivě se milovali a nemohli bez sebe být, Jenže jejich problémy se pomalu stupňovaly a šance na záchranu manželství se nakonec vytratila…

Toužila po muži, který jí vynahradí všechno, oč v dětství přišla. Šťastný konec se ale nekonal. Přesto oba vzpomínají na společně strávená léta s láskou. Rozvod jejich vztah jen zlepšil.

Láska je někdy opravdu slepá. O tom by herečka Naďa Konvalinková (72)  jistě mohla vyprávět dlouhé hodiny. Poté, co prožila velice smutné dětství, jí do cesty vstoupil sympatický a veselý kolega, a myslela si, že si konečně bude moci vynahradit všechna ta léta trápení.

Bohužel se ale přepočítala. Herec a komik Oldřich Kaiser (68) byl snad všechno, jen ne ideální manžel. Což o to, legrace s ním byla, o tom asi není sporu, avšak jeho láska k alkoholu a výstřednostem způsobila herečce

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden