Po manželově smrti se Alena Mihulová cítila na světě sama a na čas propadla alkoholu!

První a životní láskou se pro ni stal muž o dvě generace starší!

Když šla Alena Mihulová (55) na konkurz k filmu Sestřičky, netušila, že se tím změní nejen její pracovní život, ale hlavně ten osobní. Její osudový muž byl o 41 let starší, přesto s ním prožila spoustu krásných let.

Dětství měla Alena Mihulová (55) sice klidné, ale trochu rozhárané. Byla sice milovaným dítětem, ale hodně času trávila v celotýdenních jeslích nebo školkách, později pak na internátech. Maminka totiž musela pracovat na směny a otec měl problémy s alkoholem. O těch ovšem Alena tehdy nevěděla, v paměti jí zůstal jako zábavný bohém.

„Byla jsem takové víkendové dítě – o víkendech doma hýčkané,“ vzpomínala. Vždy, když se měla na konci víkendu vrátit do cizí péče, plakala, vztekala se a prosila.

„Zkoušela jsem, co by mohlo fungovat, aby mě tam neodvezli,“ uvedla. Rodiče se rozvedli, když bylo Aleně deset let a s tátou se pak příliš často nevídala. Možná právě proto podvědomě hledala staršího muže, který by jí

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden