Po mnoha zklamáních snad konečně našla toho pravého

V úspěšném snímku Vratné lahve byla oblečená jen v prádélku, a dokonce sváděla hlavního hrdinu. Nela Boudová nikdy nebyla žádná stydlivka a ráda se ukazovala.

Zatímco veřejně působí Nela Boudová (53) jako suverén, v soukromí je citlivá. Věděli jste, že si osvojila dívku z dětského domova a že ji zklamal téměř každý muž, kterého milovala?

Tmavovlasá Nela Boudová (53) vždy patřila k předním kráskám českého filmu. Málokdo z jejích obdivovatelů však tuší, že herečka za svůj exotický půvab vděčí předkům, kteří pocházejí až z dalekého Tunisu. Její rodiče se totiž poznali, když Nelin tatínek přijel studovat do Prahy.

Brzy se zrodila velká láska, přišla svatba a po ní i malá dcerka, která dostala jméno Neila. Pak se ale maminka odmítla odstěhovat do tatínkovy rodné země, takže nevyhnutelně následoval rozvod.

To byly malé Neile jen čtyři roky, a tak není divu, že rozpad rodiny nesla velice těžce. A to tím spíše, že několik dalších let musela bydlet u babičky. Maminka totiž nemohla v Praze najít vhodné bydlení, a tak byla přesvědčená, že její

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře