Po návratu domů nastalo Liškovi peklo!

Herec a cestovatel Pavel Liška (47) si příště rozmyslí, jestli ještě vycestuje na tak dlouho do divokých džunglí Střední Ameriky! Rozhodli se totiž s kolegou, hercem a zpěvákem Janem Révaiem (44), podniknout tříměsíční dobrodružnou cestu, na motorkách, aby natočili 8dílný dokument Vandráci pro televizi Prima.

Pro Pavla to znamenalo opustit svou přítelkyni, zpěvačku Barboru Polákovou (34), dceru Ronju (2) a čerstvě narozenou dcerku Riku (1). Rodinné povinnosti, zahrnující péči o malé miminko a batole na dvojnásobného otce ale doma jen tak nepočkají. Jak přijala jeho návrat z divočiny matka jeho dvou dcer? „Já jsem přijel a dostal jsem to zpátky hned se vším všudy. A to jsem myslel, že se aspoň jednu noc vyspím,“ vzpomíná na náročný návrat Pavel, kdy musel hned začít vstávat ke řvoucímu kojenci.

Zůstala doma sama s dvěma miminky

A to se prý co nevidět chystá další dobrodružná cesta. Zatím to ale spíš z jeho strany vypadá, že toho posledního výletu bude litovat do konce života. Vždyť prošvihl i první narozeniny své menší dcerušky. A to mu asi hvězda hitu Nafrněná, partnerka Bára, která tady zůstala sama na péči o dvě malé děti, jen tak neodpustí. „Já to nijak nekomentuju. Musela jsem si poradit. Na stěžování bylo pozdě,“ nechala se slyšet zpěvačka, která v klidu rozhodně nebyla, ale kvůli holčičkám na sobě nedala nic znát. Na jeho dobrodružnou výpravu přistoupila proto, že slíbil, že všem třem všechno po návratu vynahradí. Jenže zatímco s prvorozenou Ronjou si dokonce zkraje zkusil i rodičovskou dovolenou, malá Rika si svého tatínka prozatím moc neužila. Bude teď Pavel doma více po ruce?

Vytáhne kamaráda zase na nějaký vandr?

Dítě, nebo pauza?

Ať je to u nich doma jakkoli, je co vylepšovat. Na další dítě to ale v nejbližší době nevypadá a začíná se šuškat, jestli to mezi výstředním párem nezačíná skřípat. Sebevědomí totiž Pavlovi nechybí. Vyráží na cesty bez dozoru záměrně?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden