Po nocích pláče do polštáře

Rozvod ji ničí

Nezvykle přímá je poslední dobou moderátorka Iveta Vítová (39). Zatímco jiné známé osobnosti by v její životní situaci mlžily, anebo novináře příkře odbývaly, rozvádějící se blondýnka se ke svízelným okolnostem postavila čelem a popsala, jaké její rozbité manželství vlastně bylo.

Konec pohádky

Poučit by se z této smutné historie měly mladé ženy, které se domnívají, že provdají-li se za pracháče, automaticky jim to zaručí bezstarostný život. Tak to ani náhodou, milé dámy. Leda tak v červené knihovně.

Iveta prý uvažuje i nad změnou příjmení. Bude zase Lutovská?

Sympatická moderátorka si s movitým podnikatelem Jaroslavem Vítem (45) vystrojila pohádkovou svatbu, jenže tím pohádka nezačínala, ale končila. Plavovláska se těšila na spokojený rodinný život. Manžel ji ale zřejmě považoval spíš za zlatou jehlici do kravaty, za šperk, jímž se právě ozdobil, neboť k úspěšnému muži půvabná zlatovláska patří, a pyšní-li se titulem česká miss 2009, tím líp.

Iveta přiznává, že měla růžové brýle na očích moc dlouho, a když jí konečně spadly, uvědomila si, že v manželství vlastně není spokojená. Jenže, to už bylo pozdě. Po jedenácti letech soužití se na manžela údajně provalila nevěra s Dominikou Kratinovou (29), a to nebylo všechno.

Kratinová je matkou tříletého syna, jehož má s manželem Jiřím. Zřejmě i toto manželství je po její aféře s Vítem ale u konce.

Nestačí se divit

Vítová prohlašuje, že zjistila, že za jedenáct let manželství měl její muž aférek mnohem víc. „Když mi teď píšou holky, jaké měly s mým partnerem zkušenosti, nestačím se divit,“ dodává.

Po prvotním šoku maminka Anety (10) a Matěje (1) říká, že je ráda, že se nakonec odhodlala k rozvodu a že její snaha zachovat dětem rodinu za každou cenu byla jednoduše naivní. Ukazuje se navíc, že bohatý manžel Ivetu nijak nerozmazloval. Dům, v němž bydleli, byl jeho, blondýnka jezdila jeho autem. Peníze prý nedostávala.

Bude to drahé

„Máš mateřskou a čím jezdit,“ zněla odpověď, když na to kdysi poukazovala. Nejhorší bylo, jak se zachoval, když se přišlo na nevěru. Nenavrhl řešení, myslel si, že to takhle může fungovat i dál.

Manželka nesouhlasila, a tak prý štěkl: „Barák je můj, tak jdi.“ A Iveta i s dětmi šla, odstěhovala se, hodně pohubla a peníze, které horko těžko vydělává, jdou hlavně na rozvodové právníky. Otevřeně přiznává, že je to náročné a večer mnohdy zoufale brečí do polštáře.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden