Po odhalené nevěře zažila prý Linda Rybová i fyzické násilí!

Největší milostné skandály českých hvězd – 1.díl

Herečka Linda Rybová (45) vždy chodila se staršími partnery, takže její výběr manžela nebyl překvapením. Problém byl v tom, že se jednalo o manžela její kolegyně z divadla.

Jako malá chtěla být Linda Rybová (45) tanečnicí. Dělala pro to všechno možné, chodila do tanečních kroužků i do baletní školy. V době dospívání ale zaměřila pozornost jiným směrem a začalo ji zajímat herectví.

Dostala se na konzervatoř. První dva roky měla pochybnosti, jestli si vybrala dobře. Až díky výborné profesorce, herečce Janě Preissové (73) jí ve třetím ročníku herectví konečně začalo bavit.

Vždycky jí víc vyhovovali starší!

Když se ohlíží za dobou svého mládí, Linda připouští, že byla krásná. Neustále jí tehdy předhazovali, aby svůj půvab zúročila a stala se modelkou. Lákali ji, aby odjela do Paříže, ale ona nikdy nechtěla.

Ani dnes si nemyslí, že by krása mohla mít přímou souvislost se životním štěstím. Díky svému vzhledu si nemohla stěžovat na nezájem opačného pohlaví.

Brzy jí ovšem bylo jasné, že udržet z obou stran čiré přátelství je nebezpečné a moc tomu nevěřila. Rozhodně ale Lindu nelákali její vrstevníci. Vyvolávali v ní dojem, jako by

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře