Můj čas na kafíčko

Po pomstě Jiřího Lábuse se kamarád třásl hrůzou

Můj čas na kafíčko

Ke svatbě kdysi směřoval, ale jeho vyvolená se vdát nechtěla.

Hercem chtěl být Jiří Lábus (74) už od předškolního věku. Podařilo se mu to a stal se i skvělým bavičem. V soukromí ale dává přednost klidu.

Dětství a dospívání Jiřího Lábuse (74) určitě ovlivnila skutečnost, že doma neměli televizi. Skoro až do osmnácti let dával podle svých slov přednost rádiu. Hodně se toho naučil na rozhlasových hrách. Jako dítě chodil hodně do divadel. V pěti letech viděl první loutkovou pohádku. Tehdy si řekl, že bude hercem – a vyšlo mu to.

Uměl si věci vynutit

Rodiče ho v jeho přání podporovali. Herecké schopnosti opravdu měl a dovedl je používat, když si chtěl něco prosadit. Přiznal, že častokrát chtěl nějakou hračku, kterou mu otec s matkou nechtěli koupit, třeba kvůli ceně. V takových případech už

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden