Po poslední žádosti o ruku vyplakala snad potoky slz

Herečka dlouho na svou lásku papír nepotřebovala. Pak si ale přece jen občas povzdechla, že by spolu lidé neměli žít na psí knížku, ale v manželství.

Půvabná Lenka Vlasáková (49) je opravdu zajímavá dáma. Nebojí se na veřejnosti chodit bosa, nejí maso a bez svatby si pořídila tři děti s mužem, který je o šest let mladší než ona.

Ačkoli Lenka Vlasáková (49) vypadá na první pohled velice křehce, jedná se o silnou dámu s nesporným hereckým talentem, která se nebojí žít jinak než většina jejích kolegů. Jako by chtěla bořit mýty o úspěšných ženách, které na první místo ve svém životě kladou kariéru a až teprve potom rodinu. Lenka Vlasáková se nebojí žít poněkud alternativním způsobem života a je o ní například známo, že nejí maso a velice ráda chodí bosa.

Její čtyři děti dlouho nepoznaly televizi či tablet a vzdělávaly se především ve waldorfských školách. Ač se to může zdát na první pohled poněkud nezvyklé, Lenčina výchova slaví úspěchy. Ze všech jejích potomků vyrůstají nadaní, sebevědomí a samostatní lidé. A to není

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře