Po přestěhování do Prahy hrozilo Miroslavu Donutilovi, že bude muset ukončit kariéru!

Na svoji ženu nežárlí, obdiv jiných mužů vůči ní mu naopak lichotí!

Život herce Miroslava Donutila (68) probíhal z podstatné části bez problémů. V Brně úspěšně nastartoval kariéru, celkem brzy si našel i osudovou ženu. Nepříjemnosti mu ale přinášela záhadná nemoc po úrazu z mládí!  

Tatínek Miroslava Donutila (68) byl soudcem a později vojákem z povolání. Znamenalo to časté stěhování, takže oblíbený herec a bavič se narodil v Třebíči, ale nejsilnější vztah má k Brnu. Když se rozhodoval o svém budoucím povolání, ve hře byly dvě možnosti, ovšem ani jedna z nich se netýkala herectví.

Sám Miroslav to popisoval takto: „V době, kdy jsem končil střední školu, tak jsem neměl úplně jasno. V podstatě jsem přemýšlel nad

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden