Po příchodu do Prahy Petře Janů v mládí pořádně spadlo sebevědomí!

Svému životnímu partnerovi vděčí i za to, jak ji uměl „vycepovat“.

V mládí o sobě občas míváme až moc nadšené představy. Pak se objeví lidé, kteří nás vyvedou z omylu, naštěstí pro nás. Petra Janů (69) takové lidi poznala a s jedním z nich strávila i většinu života.

Pokud se berou hodně mladí lidé, kteří ještě nejsou zralí pro celoživotní vztah, nemá to moc šancí na úspěch. Většinou to kdysi bývalo tak, že se brát „museli“, protože partnerka byla v jiném stavu. To byl i případ rodičů zpěvačky Petry Janů (69). Mamince bylo sedmnáct, otci devatenáct. Nebylo divu, že za rok jejich manželství skončilo.

První milostné zklamání

Dnes ji známe jako Petru Janů a také ona sama si na tuto kombinaci jména a příjmení zvykla. V rodném listu měla ale napsáno Jana Petrů a dlouho původní verzi používala - až do svého příchodu do divadla Semafor.

Jako Jana Petrů vyrůstala u babičky, protože příliš mladá máma ji raději předala do výchovy někomu zkušenému. Jí se tam líbilo a dost těžce nesla, když se v jedenácti letech musela přestěhovat za matkou, která

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden