Po probuzení z krásného snu věděla, že on je ten pravý

Veřejnost si prý myslela, že je Linda potvora, která odlákala muže od rodiny!

Poté, co David Prachař (62) odešel od své manželky k Lindě Rybové (45), vypukl skandál. Později se však ukázalo, že všechno bylo trochu složitější, než by se na první pohled mohlo zdát.

Ačkoli půvabná herečka Linda Rybová (45) a tehdy ještě ženatý David Prachař (62) žádnou lásku neplánovali, najednou se to nějak stalo. „V literatuře se to popisuje jako zásah Amorova šípu,“ vyprávěl dokonce Prachař a dodával, že okamžitě poznal, že je zasažen.

To Linda to cítila úplně jinak. Prý se s Davidem nehledali, dokonce věděli, že se ani nesmějí hledat, a přesto to přišlo. Nejprve byli rok přátelé, a pak se jí o Davidovi zdálo. Po probuzení okamžitě věděla, že je do něj zamilovaná.

Opravdu byla tak nemorální?

Bohužel, jasnovidné tušení měla v té době zřejmě i Dana Batulková (62), Davidova tehdejší manželka. Stále se jí zdálo, že je David duchem jinde, později už ani nepřespával doma. Tak se nakonec se svými obavami o domácím štěstí svěřila v divadelní šatně právě kolegyni Lindě.

Vyprávěla jí, že podezírá Davida z

Zbývá vám 72% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden