Po rozchodu byl Johnny Depp štědrý a daroval Vanesse Paradis přepychový dům!

Vedle krásné Francouzky se konečně zklidnil a žil rodinným životem.

Americký herec Johnny Depp (57) měl bouřlivé mládí a byl dost nevypočitatelným partnerem. Usadil se až po boku francouzské zpěvačky Vanessy Paradis (48). Vypadalo to na věčnou lásku, ale přišlo nepříjemné překvapení!

Jak Johnny Depp (57), tak Vanessa Paradis (48) nepatří k lidem, kteří by se mohli pyšnit univerzitním vzděláním. Na školy totiž oba rezignovali už v šestnácti letech. U Johnnyho bylo příčinou problematické dětství a bouřlivý život.

Vanessa byla v době dospívání už hodně slavná. První desku vydala ve čtrnácti a její písnička Joe le taxi, kterou tehdy nazpívala, je hitem dodnes.

Drogy a záchvaty vzteku

Johnnyho a Vanessu dělí téměř desetiletý věkový rozdíl. Bylo tedy jasné, že když se setkali, měl toho americký bouřlivák v osobním životě

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden