Po skandálu v divadle strávila Helena Růžičková tři měsíce v blázinci!

„Víra, že přijde to dobré, nám pomáhá přežít smutné chvíle. Vždyť každý mrak má stříbrný okraj.“

Stala se legendou už za svého života. Herečka Helena Růžičková (+67) začala svoji cestu ke slávě koncem 60. let a od té doby její popularita nikdy neklesla – i když musela občas čelit i zákazům.

Ačkoliv během svého dospělého života trpěla Helena Růžičková (+67) silnou nadváhou, ze které si většinou dělala legraci, v dětství měla namířeno ke kariéře baletky. Když jí byly čtyři roky, hostovala dokonce na scéně Národního divadla.

Na tu dobu možná myslela ve své nejslavnější roli v komedii Ecce homo Homolka, kdy její Heduš vzpomíná na to, že mohla být baletkou.

Maminka jí zachránila život!

Po matce Heleně v žilách proudila balkánská krev. Maminka se jmenovala Dragica, pocházela ze Sarajeva a měla prý i věštecké schopnosti – ty po ní oblíbená herečka zdědila. V osmi letech matka zachránila

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden