Po smrti manžela se dozvěděla o jeho dluzích

Nešťastná Šárka Rezková (51) se kdysi musela vyrovnat nejen se sebevraždou svého manžela Jiřího Brabce (†63), ale i s velkými finančními problémy. Není divu, že to odneslo její zdraví.

Život zpěvačky Šárky Rezkové (51) je jako jízda na horské dráze. Často jej totiž provázejí dluhy a deprese. Vše začalo v okamžiku, kdy se Šárka jako mladá, přesto však už vdaná, maminka dvou malých dětí bláznivě zamilovala do podstatně staršího muzikanta Jiřího Brabce (†63).

Úplně sama a bez peněz

Šárka za sebou spálila všechny mosty a za Brabce se provdala. Bohužel, už několik několik měsíců po svatbě Rezková zjistila, že s jejím manželem není něco v pořádku. Uzavíral se do sebe a často mluvil o sebevraždě.

Jednoho listopadového dne v roce 2003 se skutečně stalo, že Jiří dobrovolně odešel ze světa. Teprve v té době se Šárka dozvěděla, že

Zbývá vám 59% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden