Po smrti milovaného muže našla radost jen v divadle

Ačkoli herečka a její dlouholetý přítel žili v jednom domě, nikdy nesdíleli společnou domácnost. Vlasta byla samostatná žena a potřebovala své soukromí.

Famózní herečka VLASTA FIALOVÁ (†69) doslova dýchala pro prkna, která znamenají svět. Herectví milovala tolik, že už jí nezbýval čas na soukromý život. Z tohoto světa tak odešla úplně opuštěná.

Divadlo mělo jen málo takových hereček, jako byla Vlasta Fialová (†69). Ať už byste se zeptali kteréhokoli jejího kolegy, žádný o ní nemohl říct nic špatného. Byla to prý skvělá kamarádka s báječným smyslem pro humor.

Muži se jí trochu báli

Navíc byla také velice krásná a talentovaná, což je opravdu úžasná kombinace. Není divu, že se jí muži tak trochu báli. Možná i trochu žárlili na její profesní úspěchy. Vždyť Fialová měla už od svého raného mládí štěstí na velké role.

Ať už to bylo na divadelních prknech, nebo před filmovou kamerou.  Budoucí slavná herečka na sebe poprvé výrazněji upozornila už v

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden