Po smrti své první ženy se prý Josef Kemr spojil s její duší!

S náhlým odchodem své manželky se oblíbený herec jen těžko vyrovnával.

Slavný herec Josef Kemr (†72) působil celý život jako velmi respektovaný, rozvážný a slušný člověk bez skandálů. Teprve po jeho smrti vyšlo najevo, že měl nemanželského syna.

K divadlu to táhlo Josefa Kemra (†72) už v dětství, a když se rozhodoval o budoucím povolání, měl jasno. Musel ale udělat ústupek rodičům. Ti brali hraní jako nejistou práci a tak šel Josef vystudovat obchodní školu.

Živil se pak různě, pracoval jako prodavač nebo číšník. Svého hereckého snu se ale nevzdával. Ve filmu si zahrál už ve čtrnácti letech. Dostal se k tomu víceméně náhodou. Hrál s kamarády házenou v Riegrových sadech, když přišli dva pánové a kluky pozorovali. Líbilo se jim, jak byl Josef

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden