Po svatbě doma vládne převážně „Itálie“

Nestane se loňská červencová svatba začátkem konce bezmála dvacetiletého vztahu dvou oblíbených herců? To by tedy byla škoda!

Hádky u nich vzplanou rychle, ale stejně rychle také pominou. Herečka Lenka Vlasáková (49) se poprvé v životě ocitla v situaci, kdy je závislá na partnerovi, zatímco její manžel Jan Dolanský (43) zase poprvé zažil, že z finančních důvodů bral role, které by jinak nechal bez lítosti profičet kolem.

Z Lenky se stala čistokrevná žena v domácnosti, přestože loňský honorář za Zločiny Velké Prahy nebyl špatný, ale určitě si říkala, že by bylo lepší mít angažmá v divadle a brát sice snížený, ale přece jen pravidelný plat. O peníze si tedy musí říkat Honzovi, který měl to štěstí, že kdoví proč uhranul hned dvě seriálové produkce a dostal práci jak v nečekaně úspěšných Kukačkách (které budou mít pokračování), tak i v bezkonkurenční Slunečné, a ještě čeká na dotáčky tří filmů.

Herečka sice tvrdí, jak je ráda, že se může plně věnovat dětem, Sofii (24), Amélii (17), Maxovi (14) a Johanovi (10), ale zároveň není vůbec ráda, že jí utíká kariéra. Byla zvyklá na

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře