Po svatbě s druhou ženou měl zpěvák Prince přistřižená křídla!

S první ženou se rozvedl po velké osobní tragédii, kterou oba neunesli!

Do doby, než si vzal Manuelu Testolini (44), patřil americký zpěvák Prince (†57) k opravdovým bouřlivákům. Pak se hodně změnil.

Když se někoho zeptáte na jeho celé jméno, málokdo bude znát přesnou odpověď. Slavný zpěvák Prince (†75) byl znám právě pod slovem, kterým bylo jedno z jeho křestních jmen. Pokud by se měl podepsat kompletně, přečetli byste si, že je Prince Rogers Nelson.

Hudební génius zdědil sklony k hudbě po otci, který byl muzikantem i po matce, která byla zpěvačkou. V citlivé době dospívání se ale rodina rozpadla a Prince se dostával do konfliktů s novým matčiným partnerem. Jeden čas se dokonce ocitl na ulici. Tehdy mu bylo třináct let. Naštěstí mu pomocnou ruku podal kamarád.

Vzal si tanečnici ze svého souboru

Pro některé muže bývá malá výška katastrofou, tím spíš, když se jedná o pouhých 157 centimetrů. Prince si z toho ale nic nedělal, procházel úspěšně jak svojí kariérou, tak osobním životem. V jeho posteli se vystřídaly

Zbývá vám 71% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden