Po svatbě stáhl zpěvák Prince ze svého repertoáru všechny erotické písně!

Americký zpěvák Prince (†57) měl jednu nevýhodu. Měřil pouhých 157 centimetrů. To mu ale nezabránilo mít spousty milenek. Vedle druhé ženy Manuely Testolini (44) se ale změnil.

Celý svět ho znal pod uměleckým jménem Prince, to bylo ale jen první z jeho dvou křestních jmen. V rodném listu měl napsáno Princ Rogers Nelson a jeho otec ho pojmenoval podle hudební skupiny, ve které hrál. Sklony k hudbě měl po kom podědit: nejen po tátovi muzikantovi, ale i po mámě zpěvačce.

Poté, co se jeho rodiče rozvedli, začal mít problémy s otčímem, což vyvrcholilo tím, že se ve třinácti letech ocitl na ulici. Naštěstí se ho ujal kamarád, který se pak stal i jeho spoluhráčem v kapele, kterou založili.

Tragédie v prvním manželství

Jeho malá výška mu nijak nezabránila v

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden