Po své nevěře chtěl Petr Kolář ještě šanci, ale omluvná písnička na to už nestačila!

„Zásadní je, že nechceme žít vedle sebe jako dva nešťastní lidé, kteří něco předstírají. Dáváme přednost upřímnosti, a proto je jediným řešením rozchod.“

První manželství zničila Petru Kolářovi (53) jeho kariéra. Druhá manželka Zuzana (48) se pro změnu nedokázala vyrovnat se zpěvákovou provalenou nevěrou. Neobměkčil jí ani hit, který pro ni Petr složil.

Cesta k hudbě začala u zpěváka Petra Koláře (53) nepřímo přes starší sestru. Ta chodila na klavír a Petr muziku vnímal, když doma cvičila. Chytilo ho to a ve dvanácti letech pak začal podle svých slov „do všeho bouchat a mlátit“.

Přesto nezamířil na konzervatoř, ale do úplně jiného oboru: na lesnickou školu. Vyučil se mechanizátorem lesní výroby. „Dělal jsem v lesním závodě na Hluboké, musel jsem tam být v šest hodin, takže jsem vstával v půl páté, a to jsem hodně trpěl,“ vzpomínal Petr.

Pracoval pak například dva roky i v zahraničí – v truhlářské firmě v Rakousku. „Byla to dobrá práce, ale 14 hodin denně, spali jsme v maringotkách, jedli pytlíkové polévky. Poznali jsme, že když

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden