Po své nevěře chtěl Petr Kolář ještě šanci, ale omluvná písnička na to už nestačila!

„Zásadní je, že nechceme žít vedle sebe jako dva nešťastní lidé, kteří něco předstírají. Dáváme přednost upřímnosti, a proto je jediným řešením rozchod.“

První manželství zničila Petru Kolářovi (53) jeho kariéra. Druhá manželka Zuzana (48) se pro změnu nedokázala vyrovnat se zpěvákovou provalenou nevěrou. Neobměkčil jí ani hit, který pro ni Petr složil.

Cesta k hudbě začala u zpěváka Petra Koláře (53) nepřímo přes starší sestru. Ta chodila na klavír a Petr muziku vnímal, když doma cvičila. Chytilo ho to a ve dvanácti letech pak začal podle svých slov „do všeho bouchat a mlátit“.

Přesto nezamířil na konzervatoř, ale do úplně jiného oboru: na lesnickou školu. Vyučil se mechanizátorem lesní výroby. „Dělal jsem v lesním závodě na Hluboké, musel jsem tam být v šest hodin, takže jsem vstával v půl páté, a to jsem hodně trpěl,“ vzpomínal Petr.

Pracoval pak například dva roky i v zahraničí – v truhlářské firmě v Rakousku. „Byla to dobrá práce, ale 14 hodin denně, spali jsme v maringotkách, jedli pytlíkové polévky. Poznali jsme, že když

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama