Moje šťastná hvězda

Po tom, čím si Jaroslava Obermaierová prošla, už doma chlapa nechce

Moje šťastná hvězda

Na hodného partnera neměla štěstí, ale svůj život zasvětila péči o syna a svojí práci. Teď by ale nejraději žila jen na své chalupě uprostřed nádherné přírody.

V mládí patřila JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ (76) k našim nejkrásnějším herečkám. Muži se kolem ní točili, ale toho skutečně pravého nepotkala.

Nepochází z žádné umělecky založené rodiny, přesto Jaroslava Obermaierová (76) dostala do vínku herecký talent, který ji od profesních začátků řadil mezi žádané herečky. Přitom jako malá toužila po úplně jiné kariéře, protože už ve čtyřech letech jí učarovaly baletní střevíčky.

Baletní začátky v Národním

Vše začalo docela běžnou procházkou s babičkou pražskými ulicemi. Tehdy si všimla fotky, na které byly malé holčičky v barevných sukýnkách. Byl to plakát na nábor do tehdy renomovaného baletního studia mistra Remislavského, do kterého se jí podařilo dostat, i když se nejdřív zdála zkušební komisi moc malá.

Dostala tam tak skvělou baletní průpravu, že když ji po pěti letech maminka přivedla na

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden