Po třiceti letech manželství řeší Dagmar Patrasová a Felix Slováček své nevěry před zraky veřejnosti!

Až po letech Dagmar přiznala, že Felixových milenek bylo víc!

Dlouhá léta to vypadalo na spokojený vztah. V poslední době ale Dagmar Patrasová (61) a její manžel Felix Slováček (74) pravidelně plní stránky bulvárních médií kvůli svým problémům!

Herečkou chtěla být Dagmar Patrasová už jako malá, i když tomu doma moc nepřáli. Přihlášku na konzervatoř si dokonce podala bez jejich vědomí. Přísní rodiče jí v patnácti letech pronásledovali po odpoledních diskotékách. A otec byl opravdu dominantní osobností. Facku od něho prý Dáda, jak ji všichni říkají, dostala ještě v pětadvaceti. Protože se prý většinou ženy ve svých otcích vzhlíží, našla si později rovněž dominantního partnera.

Když může mít jiný vztah Felix, tak Dáda také!

Jeho první žena napsala udavačský dopis!

Nejprve Dagmar chodila s muzikantem Michaelem Kocábem (63), svým spolužákem z konzervatoře. S tím se v roce 1980 rozešla, ale zůstali přáteli. A pak už přišel osudový muž, další muzikant. Felix Slováček měl o krásnou Dádu zájem už dlouho, ale bylo to nejprve jednostranné. Všechno se změnilo po jednom večírku, který Dagmar uspořádala, když jí bylo smutno. Přišel tam i Felix, a jak často a ráda herečka opakovala, už vlastně nikdy neodešel. To, že byl Felix v té době ještě ženatý, nebylo překážkou. Prý by se býval stejně rozvedl, protože v manželství to neklapalo. Ukázalo se, že s bývalou ženou opravdu neměl dobré vztahy. Rozvod se komplikoval a protáhl se na celé tři roky. A podle Dagmar stála Felixova exmanželka i za dopisem, který jí málem zničil kariéru. Byl adresovaný na vysoká politická místa a tvrdilo se v něm, že herečka chce zůstat v Západním Německu, kde zrovna natáčela seriál Návštěvníci - a že k tomuto kroku přemlouvá i partnera. Později uvedl Ladislav Štaidl (72) ve své knize, že ten zrádný dopis skutečně psala Felixova žena, protože měl možnost vidět ho na vlastní oči.

Zdá se, že zcela propadl jejímu mládí a šarmu!

Milenky si vodil domů do ložnice!

Felix si Dagmar tedy nakonec vzal, měli spolu dvě děti a hodně dlouho to vypadalo, že jejich vztah je plný lásky, vášně a bez jakýchkoliv vážnějších problémů. Ve vztahu slavného páru nebylo zdaleka vždy všechno ideální, ani co se týkalo věrnosti. Na jednu stranu sice málem detailně popisovali, jak si užívají milostné hrátky na nejrůznějších místech svého domu, na druhou stranu ale ani takové možnosti eroticky založenému hudebníkovi nestačily. Jak Dáda popisovala v jednom rozhovoru, Felix si dokonce některé milenky vodil přímo k nim domů do postele, samozřejmě v její nepřítomnosti. Spekulovalo se o tom, že jednou z nich měla být i zpěvačka Jitka Zelenková (67), která bydlela nedaleko. A naštvaná Dagmar prozradila ještě víc: „Minimálně vím ještě o jisté Slovence Denise, která je vdaná a má dvě děti. S tou byl těsně před současnou milenkou a také to prý trvalo dva nebo tři roky. Jezdili spolu na dovolenou a užívali si. V tu chvíli si připadáte jako blbec. A nejbolestivější na tom všem shledávám, že to mnoho našich společných přátel vědělo a manžela krylo.“ Ta pravá krize ale přišla až tehdy, kdy vyšel najevo Felixův vztah s Lucií Gelemovou (34), mladou malířkou z jihu Čech. Dáda se o něm dozvěděla z fotografií v novinách. Zanedlouho jí bylo jasné, že něco je jinak, než předtím; že je to zkrátka vážnější! S žádnou milenkou se totiž Felix předtím nevodil za ruce na veřejnosti.

Úspěchy má i jejich syn.

Podala žádost o rozvod a pak ji stáhla!

V manželství začala mediální válka, která vlastně dodnes neskončila, jen měla občas přestávky. O své sokyni se Dagmar vyjádřila, že se chce přes Felixe jen prosadit. „Je mi líto, že on to nevidí,“ konstatovala. „Kdyby byl můj manžel instalatér a neměl kontakty na bohaté, tak by o něj ani nezakopla.“ Zkritizovala i výtvarné pokusy Lucie, že prý se jedná jen o kopírování různých stylů. Jeden z těch obrazů s názvem Milenci, který dala Lucie Felixovi, Dáda vyhodila a skončil v popelnici. Na četné dotazy novinářů ohledně rozvodu odpovídala herečka vyhýbavě: „Pan Slováček říká každou chvíli něco jiného, jak to s tou paní má. Takže ani já nevím, jak to je a co bude.“ Prohlásila také, že ona manžela nebije, on na ni neřve, jen prostě mají na krku zlatokopku. „Pokud jde o dítě, no tak o tom nepochybujte, že na Felixe tlačí kvůli dítěti, aby si ho pojistila. Jsem přesvědčená, že ho nakonec dotlačí ke zdi,“ tvrdila. Potom jí ale přece jen došla trpělivost a žádost o rozvod podala. Nakonec ji ovšem stáhla. Možná i proto, že sama přešla do protiútoku. Když může mít milenku Felix a nijak se s tím netají, proč by si nemohla užívat i ona? A tak si Dagmar našla milence, a ne jen tak ledajakého. Dala se dohromady s italským boháčem!

O dceři už je také slyšet!

Vezme si nakonec bohatého Itala?

Dagmar o svém milenci Vitovi (48) ani všechno nevěděla, ačkoliv ho předtím už znala dlouhé roky jako kamaráda. Myslela si, že je jen majitelem cestovní kanceláře. „O tom, že je hoteliér, jsem se vlastně dozvěděla až od Felixe, který to nedávno prozradil médiím,“ konstatovala. Strávili spolu pěkné chvíle na moři i na Sicílii. „Už jsem zapomněla, jak krásně se dokáže muž k ženě chovat, jak může být milý. Vito mi řekl, že je rozvedený, volný pro mě,“ naznačovala Dáda, že by mohlo opravdu dojít ke konci manželství a nové svatbě. Nejzajímavější na tom všem bylo, že i když měli oba manželé vztah jinde, dál dlouho obývali společnou domácnost - a co víc, prý mezi nimi normálně fungovaly i všechny manželské povinnosti! Na konci minulého roku vypadala situace tak, že Dáda prohlašovala: „Felixe jako partnera? Už nikdy. Pro mě je manželství uzavřená věc a jsem opravdu šťastná, že jsem ve svém věku potkala muže, který mě miluje a já miluji jeho.“ Její manžel už v té době pravidelně nocoval u Lucie a domů jezdil prý jen „jako do kanceláře“. Bouřlivému vztahu ale zdaleka není konec a určitě i letos bude o čem psát!

První těhotenství jí Felix poznal na očích!

Komplikovaný Felixův rozvod se nakonec urychlil tím, když Dagmar přišla do jiného stavu. „Na to, že jsem těhotná, přišel vlastně Felix. Ten rok jsme trávili Silvestra u jeho rodičů a on najednou povídá: Máš úplně jiné oči, ty jsi těhotná!“ vzpomínala herečka. Nedošlo tak k překvapení, které mu chtěla přichystat. Když se jí potom narodil syn, tak prožívala neskutečně krásné pocity, kdy štěstím plakala i smála se zároveň. U porodu dcery Anny (22) pak byl už přítomný i Felix.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden