Po třinácti letech se Eva Decastelo rozvádí, ale svého manžela brání před pomluvami!

Životního partnera poznala díky svému tehdejšímu příteli, známému zpěvákovi. Hned věděla, že je to pravý chlap pro ni.

Hvězda seriálu Slunečná, herečka a moderátorka Eva Decastelo (43) v poslední době vzbudila rozruch zejména svým rozvodem po 13 letech. Není to ale jediná velká událost v životě temperamentní tmavovlásky.

Rodačka z Litoměřic Eva Decastelo (43) přišla na svět s příjmením Aichmajerová. Od šesté třídy začala chodit na osmileté gymnázium, ale po čtyřech letech změnila plány a přestoupila na pedagogickou školu.

Její součástí byla i škola rodinná, ale jak Eva v jednom rozhovoru přiznala, hodiny šití a vaření ji tehdy stejně na život nepřipravily. Jít studovat dál na vysokou školu nebylo její ambicí.

Divoké americké zážitky

Od čtrnácti let začala Eva pronikat do showbyznysu. Ten ji odjakživa lákal. Nutila maminku, aby s ní jezdila po různých soutěžích Miss, u kterých nebylo

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden