Po Tváři se po Gottovi slehla zem!

Bertramka je prázdná! Co vyhnalo Mistra z domova i s rodinou?

Výměna staré střechy po čtyřiceti jedna letech! Přesně to je ten důvod, který donutil několikanásobného zlatého slavíka Karla Gotta (77) opustit svoje sídlo na Bertramce a přestěhovat se na čas neznámo kam.

Krytina už totiž byla stará desítky let a potřebovala tak neodkladně vyměnit. „Těsně před tím, než započala rekonstrukce střechy, se pak Gott s rodinou na čas odstěhoval,“ potvrdila kolující informaci zpěvákova mluvčí a jedním dechem dodala, že luxusní vila obehnaná momentálně obrovským lešením za několik set tisíc korun viditelným na dálku je i přesto neustále pod dozorem. Kam ale mistr před prachem a hlukem se svými dětmi a ženou Ivanou (41) utekl, když do nedokončené roubenky v Doubici to zatím nejde? Opravy navíc budou vzhledem k náročnosti a rozsahu stavby trvat nejméně do konce září.

Jedna z největších českých celebrit se naposledy ukázala při natáčení dlouho očekávaného finále třetí řady populární soutěže Tvoje Tvář, kde vystoupila přímo s jedním ze soutěžících hercem a bavičem Martinem Dejdarem (52) a zazpívala vystihující píseň Být stále mlád. Ale kam přesně se poděl Karel pak, to zůstává velkou záhadou!

reklama
reklama