Po velké lásce s Víznerem už nenašla nikoho lepšího?

Oldřich měl doma najednou slavnou ženu, což méně úspěšní muži obvykle špatně snášejí.

Nádherná Jana Šulcová (74) si dlouho myslela, že je její manželství s Oldřichem Víznerem (74) naprosto dokonalé. Když potom přišla na jeho nevěry, útěchu hledala v prášcích a alkoholu.

Těžký rozvod, prášky, závislost na alkoholu a vážná nemoc...To byla spoustu let životní témata krásné herečky Jany Šulcové (74). Dlouho se sama tak ničila, že téměř nebylo cesty zpět. A co se vlastně stalo, že se Šulcová kdysi dostala až na samé dno?

Patřila k našim nejkrásnějším herečkám

Za vším byla velká láska, po které následovalo kruté rozčarování. Herečka se nemohla smířit s rozpadem svého manželství, a tak nastoupila sebezničující cestu.

Zatímco ona hledala útěchu na dně lahve, její bývalý manžel Oldřich Vízner (74) si užíval po boku výrazně mladší ženy Vendulky Křížové (49). A přitom to kdysi tak hezky začalo. Jana totiž od konce

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden