Po velké osobní tragédii rezignovala Stella Zázvorková na soukromý život!

Stačilo, aby bývala přišla domů v obvyklou hodinu a nemuselo dojít k neštěstí...

Žen, které dokázaly ve svých rolích s nadhledem pobavit a přitom si zachovaly punc dámy, jsme mezi našimi herečkami moc neměly. Stella Zázvorková (†83) obě tato kritéria splňovala na sto procent.

Křestní jméno Stelly Zázvorkové (†83) nepatří k těm typicky českým. Její matka se inspirovala v jedné francouzské knizce, kterou četla v době, kdy dceru čekala. To byl možná jeden z mála projevů laskavosti vůči ní.

Zřejmě si dělala předem idealistické představy o tom, jak bude vypadat, protože menší a korpulentní dcerku stále ponižovala slovy typu „ani stín mé krásy nejsi.“ Stella si to ale nenechávala líbit, už tehdy měla svéráznou povahu a byla pohotová, takže jí odpovídala: „Alespoň mám šarm, který

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden