Moje sladké tajemství

Po velkém trápení jí osud poslal rytíře v zářivé zbroji

Moje sladké tajemství

Zatímco ona oplakávala smrt manžela, on se pokoušel vyrovnat se ztrátou maminky!

Sympatická Jana Boušková (67) byla kdysi tak zamilovaná do Petra Svojtky (†35), že nechtěla vidět jeho komplikovanou povahu. Bohužel právě ta způsobila, že se z herečky stala mladá vdova.

Herečku Janu Bouškovou (67) život rozhodně nešetřil. Jako velmi mladá ovdověla a zůstala sama na výchovu malého synka. Možná že kdyby dříve věnovala pozornost neúnavnému dvoření Václava Vydry (65), nemuselo by se nic z toho stát.

Měl psychické problémy

Jenže Jana se bláznivě zamilovala do herce Petra Svojtky (†35) a tehdy sedmnáctiletý Vydra u ní neměl šanci. Charismatický Svojtka, kterého jsme mohli v televizi vidět jako prince Jižní říše v pohádce Malá mořská víla nebo jako psychiatra v seriálu Arabela, měl obrovský talent, líbil se ženám, a navíc měl slabost pro adrenalinové zábavy.

Také měl ale psychické problémy a koketoval s alkoholem, takže Jana musela už dopředu tušit, že život s ním

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden