Pobouřila fanoušky

Pustila se na tenký led a pěkně to schytala od lidí.

Tohle tedy nemá zapotřebí. Herečka Dana Morávková (49) známá z Ordinace v růžové zahradě je docela dost aktivní na sociálních sítích, kde propaguje svou práci a občas poodhalí své soukromí.

Většinou jsou na ni lidé milí a chválí ji, jak jí to sluší, takže opravdu není zvyklá na to, co se teď kolem ní rozpoutalo za smršť nenávisti. Herečka se totiž pustila do citlivého tématu nošení roušek a testování.

Utěšovat ji musel manžel, který sociálním sítím neholduje.

Zeptala se v anketě fanoušků, jestli by šli do divadla, pokud by se museli testovat. Místo odpovědi jí vynadali, ptali se, kdo ji platí a s jakým politikem spolupracuje. Většina společnosti už je totiž vládními nařízeními otrávená a dali to Morávkové patřičně „sežrat“.

Herečka byla z takového jednání natolik vedle, že se svěřila manželovi Petru Maláskovi (57). Ten ji utěšoval, že jde určitě o falešné profily, Morávková je však přesto otřesená a vlastně se teď bojí cokoli zveřejnit.

Nepovažovala přitom otázku za nijak kontroverzní. Jí samotné kultura chybí nejen jako herečce, ale i jako člověku a myslela si, že to tak mají i její fanoušci. Podobné vystřízlivění tedy opravdu nečekala.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden