Pocit, že není doceněný, přivedl Jiřího Wimmera ke krutým depresím!

Čtyřikrát se pokusil o sebevraždu. Nakonec za ním smrt přišla sama!

Scénky, ve kterých vystupuje komik Jiří Wimmer (†57), patří dodnes v televizi k těm hodně sledovaným a dnes už legendárním. V soukromí mu ale často do smíchu vůbec nebylo!

Píše se 25. únor roku 2001. Jiří Wimmer (†57), známý bavič a komik, v sobě má několik půllitrů piva a zřejmě i něco tvrdšího, protože v krvi mu později naměří 2,44 promile alkoholu. Není to u něho nic neobvyklého, jako kvartální alkoholik bojoval s pitím většinu svého života. Tentokrát se mu ale opilost stane osudnou. Řidič autobusu číslo 217 čeká na dejvickém Vítězném náměstí v Praze 6 (na takzvaném „kulaťáku“), až bude zleva volno a on bude moci pokračovat v jízdě. V té chvíli Jiří podlézá zábradlí a míří k

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama