Podaří se jí dotáhnout partnera k oltáři?

Všichni očekávají, že moderátorka a tanečník ohlásí veselku, ale před Kristinou stojí i úplně jiná volba. Letošní rok pro ni bude rozhodující!

Završit svůj životní sen a mít jistotu, tak to by si asi nejvíc přála moderátorka Kristina Kloubková (44). Jenže její přítel, tanečník Václav Kuneš (45), teď nezažívá zrovna snadné a příjemné období a to se odráží i v jejich vztahu. Důkazem lásky ale je, že se mu Kristina téměř obětovala!

Teď, anebo nikdy – ten pocit měla moderátorka Kristina Kloubková (44) v životě už mnohokrát. S přítelem Václavem Kunešem (45) se předloni na několik měsíců rozešli, protože to vypadalo, že jejich životní priority nejsou dlouhodobě slučitelné.

Jenže se jim po sobě stýskalo, a tak zvítězila láska a moderátorka v jednom důležitém bodě ustoupila. Z bydlení za Prahou se s dcerkou Jasmínou (9) přestěhovaly do Průhonic do prostorného bytu s terasou. Dcerka prý změnila školu a zdálo se, že je ve všem vyhráno a oběma se na kraji Prahy líbí.

Loňský rok měl být bodem zlomu a také byl, i když jinak, než si představovali. Kuneš vede špičkové taneční uskupení 420 PEOPLE, které kvůli covidu ze dne na den přišlo o kšefty a tím i o peníze, a i když asi stále dobíhají peníze z grantů, sotva se drží nad vodou.

Kvůli tomu Kristina, která už prý údajně uvažovala o odchodu z Novy, naopak přibrala k moderování

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře