Moje šťastná hvězda

Podezírá partnera z nevěry?

Moje šťastná hvězda

Věří, že Kuneš je ten pravý. Byla by ochotná odpustit mu nevěru, jen aby nezůstala opět sama?

Nedávno KRISTINA KLOUBKOVÁ (45) nadšeně rozhlašovala, že tanečník VÁCLAV KUNEŠ (46) je tím, kterého si vezme za muže. Netrvalo dlouho a vidinu svatebních zvonů vystřídal strach z nevěry!

Ojejí lásce k tanečníkovi Václavu Kunešovi (46) se napsalo už leccos. Jejich vztah mnohdy připomínal spíš jízdu na horské dráze. Moderátorka Kristina Kloubková (45) je ale přesvědčená, že měl v jejich shledání prsty osud, a tajně věří, že společnými silami překonají všechno.

„Je to člověk, se kterým bych chtěla zestárnout,“ nechala se slyšet nedávno. Jenže jak se zdá, neutuchající láska a pohoda, kterou oba tak rádi na veřejnosti prezentují, nebude ve skutečnosti tak moc horká. Hvězda televizního zpravodajství se totiž svěřila s tím, že v ní neustále hlodá červíček

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden