Podezřele zajímavý páreček!

Setkání po letech mohou být často interesantní, zvlášť když vaše kamarádka a kolegyně zraje do krásy. To potom nevíte, kam s očima. Tak jako herec Miroslav Šimůnek. Je to už dvaadvacet let od doby, co spolu natáčeli pohádku Z pekla štěstí. Teď se po letech opět setkali a děly se věci!

Lovec modelek

Zatímco z Miroslava Šimůnka (43) už dávno není jinoch Honza, o kterého se, nejen v pohádce, dívky uměly poprat, z princezny Eufrozíny, alias Sabiny Laurinové (49), je snad ještě větší kočka než před dvaceti lety. A její herecký kolega na ní může oči nechat.

„Pokaždé, když ji vidím, tak si říkám, jak stárne do krásy, a že princezny by mohla hrát stále,“ nešetří chválou na účet své kolegyně Šimůnek. Ten krásné ženy dokáže jaksepatří ocenit. V minulosti o jejich společnost neměl nouzi.

Často lovil ve vodách modelingu a jeho náručí prošla nejedna finalistka miss, což, jak dnes říká, nebyla zrovna nejšťastnější volba. „Bohužel jsem si vybral dle mého názoru nejkrásnější holky v Česku a ony byly právě prioritně na peníze,“ lituje dnes svého špatného výběru herec, který má za sebou i jedno nevydařené manželství.

Blondýna, nebo bruneta?

Při výběru partnerek se dnes soustředí na jiná kritéria a je mu určitě jasné, že s Laurinovou by rozhodně neprohloupil. S krásnou Sabinou by jim to dohromady hezky ladilo, a i ona určitě ocení, že už konečně nebude usínat sama.

Po nevydařeném vztahu se stomatologem Karlem Kameníkem (54) je totiž už dlouho single a na dalšího muže stále marně čeká. A Miroslav by na něj byl přímo ideálním adeptem. Jsou přáteli už dlouhé roky, mají společnou minulost, tak proč by nemohli mít i společnou budoucnost?

Do karet nehraje jen fakt, že Šimůnek je momentálně zadaný a na svou novou partnerku Alici pěje samou chválu. Pohledná brunetka mu pomohla vyléčit se ze závislosti na lécích a on se za ní odstěhoval do Brna. Kvůli hraní v divadle ale často musí dojíždět do Prahy, a tak není vyloučeno, že tam na Sabinu, samozřejmě náhodou, sem tam narazí.

Laurinová se po veleúspěchu v Sestřičkách připravuje na svou novou roli v seriálu s pracovním názvem Zoologická, který by měl na obrazovkách nahradit populární Slunečnou. Natáčení už se nemůže dočkat, zejména kvůli tomu, jací herečtí kolegové ztvární její nejbližší.

Těší se na jiného

Životního partnera by jí měl sehrát Marek Taclík (48) a jako její tchyně se objeví Jana Švandová (74). „Moc se těším na tuhletu rodinu, protože to bude ještě veselý,“ říká s nadšením Sabina a my souhlasíme. Tohle veselé ještě opravdu bude.

reklama

Komentáře