Podezřívala manžela z nevěry!

Jak už to tak v životě bývá nejrůznější zálety a nevěry vyjdou najevo obvykle díky nějaké shodě okolností či nečekané náhodě. Své by o tom mohla vyprávět Veronika Žilková (55), které se jednoho dne dostala do rukou doporučená zásilka, jež prozradila zřejmě víc, než měla.

Viděla ji na fotce

Jednalo se o policejní obsílku, podle níž měla auto Žilkové překročit rychlost. Herečka tak musela zaplatit pokutu. Nebyla to však zdaleka jediná nepříjemnost, kterou tahle zásilka vyvolala.

Přiložená fotografie z rychlostního radaru rozpálila Žilkovou přímo doběla. „Zjistilo se, že auto řídil manžel, ale vedle něj seděla nějaká blondýna, která měla stažené zrcátko, malovala si řasy a nebylo jí vidět do obličeje,“ uvedla Žilková s tím, že žena měla velmi pěkný dekolt a vypadala mladě a upraveně.

Seděla tam neznámá žena

Rozčilená herečka začala prý okamžitě svého muže Martina Stropnického (60) podezřívat z nevěry. Neváhala ani vteřinu a dokonce kontaktovala jeho ochranku, aby si své podezření ověřila.

„Volala jsem ochrance, bylo mi to trapný, zjišťovala jsem, kde ten den můj manžel byl,“ přiznala Žilková, která dostala záhy pořádně ledovou sprchu. Ochranka poněkud rozpačitě vypověděla, že Stropnický byl celý ten den se svou ženou a s nikým jiným.

Rozčilené herečce pak už trvalo jen chvíli, než jí došlo, jakého omylu se dopustila. Na fotografii z radaru totiž byla ona sama, jenom se prostě nepoznala.

reklama
reklama