Podle čeho si vyberete ty správné plavky?

Každý rok se při pohledu na nepřeberné množství plavek sama sebe ptáte, jak si vybrat ty správné plavky, které budou lichotit vaší postavě? Důležité je zakrýt tu část těla, které do dokonalosti něco chybí a naopak zvýraznit vaše přednosti. Jak na to? Poradíme vám. 

Trojúhelník

Máte útlou horní část těla, ale silnější boky a stehna? Pak zvolte dvojdílné plavky s výrazným vrškem a jednobarevným spodním dílem. Nejlepší je horní díl, který má zavazování za krkem. Tak odpoutáte pozornost od silnější dolní části a naopak zaujmete výrazným vrškem.

Obrácený trojúhelník

Trápí vás naopak silnější hořejšek, zato se můžete pochlubit útlými boky a stehny? Pak je vaším úkolem zúžit trup a naopak zaujmout spodním dílem. Horní díl byste si měla pořídit na zavazování za krk nebo střih na jedno rameno. Spodní díl volte do kraťasů nebo nohaviček, klidně s výraznými vzory.

Přesýpací hodiny

Jste typ přesýpacích hodin? Máte stejně široká ramena jako boky a útlý pas? Zdůrazněte své křivky! Noste plavky bez ramínek i klasické trojúhelníky.

Jablko

Nevýrazný pas, větší bříško a širší trup je problémem mnoha žen. Volte jednodílné jednobarevné plavky s véčkovým stylem a mírně vykrojenými kalhotkami.

Objemný hrudník

Pyšníte se objemným hrudníkem? Rozhodně zapomeňte na trojúhelníkové bikiny. Zvolte klasickou podprsenku s kosticemi a silnými ramínky.

Malá prsa

Pokud vás příroda na hrudníku příliš neobdarovala, pak volte plavky, zejména horní díl, s třásněmi, volánky anebo řasením. Zapomeňte na jednobarevné plavky, čím výraznější vzor, tím lépe.

reklama
reklama

Komentáře