Staré dobré časy

Podle Pavlíny Filipovské si na DAMU klidně mohli trhnout nohou

Staré dobré časy

Tvrdá podmínka pro televizní moderátorskou novicku. Ty copy musí jít pryč!

Do vínku dostala geny od tatínka, legendárního herce. Jenže ona se původně chtěla stát pošťačkou, prodavačkou v papírnictví či veterinářkou. Na gymplu chodila do třídy s Václavem Klausem a nakonec si dala přihlášku na DAMU. Jak to bylo dál?

Když se po ránu podívá do zrcadla, uvědomuje si, že se stále víc podobá tátovi, geniálnímu herci a dabérovi Františkovi Filipovskému (1907–1993). Ne, že by si stěžovala, ale... „Měla jsem moc krásnou maminku Mathildu a vždycky jsem si přála, abych byla víc podobná jí,“ upřesňuje to, jak se formovala její tvář.

Skotačivý táta, přísná maminka

Byla to právě maminka, která představovala v rodině vládu pevnější rukou. Táta, který se celý život řídil podle hesla „Jen nedostat rozum“, byl ten, s kým

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden