Podle tance poznáte samce

Chcete zjistit vše o mužích? Vyrazte na taneční parket a pozorujte, jak vrtí boky!

Nechcete se pouštět do vztahu s někým, o kom toho moc nevíte? Vezměte ho na taneční parket a svého nápadníka sledujte, jakým způsobem tančí. Leccos se pak dá odhadnout, neboť jak tancuje, takový je!

Tanec, a pohyb vůbec v sobě totiž koncentrují komplex mentálních i pohybových aktivit, při nichž se v lecčems odhalíme.

Je jako leklá ryba

Na parketu je nejistý a jeho kroky jsou váhavé. Dotýká se vás zlehka, jako by se bál, že se mu rozplynete pod rukama, a náhle zjistíte, že vedete vy jeho, a nikoli on vás. Takovému muži příroda moc testosteronu nenadělila. Vedení budete muset přebrat i v životě. Sám se k ničemu nerozhoupe a rozhodnutí přenechá vám. Jeho předností je klid a rozvaha.

Nebojí se ani složitějších figur? Dokáže se postavit překážkám.

Přirozený vůdce

V klasickém tanci platí pravidlo, že muž vede partnerku. Pokud vás umí vést, aniž by vámi smýkal po parketu, a taneční kroky snadno sladíte dohromady, potom jste zřejmě našla i ideálního milence. Shodnete-li se v tanci, shodnete se i v sexu, a ani v běžném životě by neměly vznikat trhliny. Tento muž je přirozeně sebevědomý a bude vám oporou.

Křižuje s vámi po celém parketu

Rozený společník pohybuje při tanci celým tělem, kroutí se jak had v bocích, divoce máchá rukama, vykopává nohama a křižuje s vámi vášnivě po celém parketu.

Pro ostatní to může být dost zvláštní a možná i varující, ale pro vás? Když to risknete, nudit se s ním rozhodně nebudete. Jde o chlapa, kterého je všude plno, neví, co je stud, a s každým se hned seznámí.

Má trhavé, těkavé pohyby

Tento muž je neurotik jako vyšitý. Při tanci vypadá, jako kdyby ho snad postihl tanec svatého Víta nebo zrovna šlápl na minu. Díky jeho trhavým pohybům brzy pochopíte, že je to zcela určitě nervák.

Když se nebojíte, jděte do toho. Třeba by vám takový vyhovoval. Připravte se ale na to, že se bude hroutit z každého problému a kvůli všemu se vztekat a vyvádět.

Tančí sebejistě a dominantně

Sebejistý lev salónů ovládá různé složité figury a rád kouká, jestli se na něj všichni dívají. Jeho stisk je až křečovitý a v jeho objetí se měníte ve figurínu, kterou je smýkáno a otáčeno, jak si on zrovna zamane.

Nedá vám prostor pro vlastní taneční kreace. Takový muž má testosteronu až příliš a bude se chovat dominantně. Od tohoto typu si proto moc neslibujte.

Tancuje stále na jednom místě

Pohyby klidného pohodáře jsou velmi mírné. Vypadá, jako když se ani nepohybuje. Tančí spíš rukama než nohama a po parketu toho rozhodně moc nenachodí.

Vystačí si úplně klidně na jednom metru čtverečním, protože nemá potřebu prodírat se mezi páry. Ani v životě se nikam nehrne, neřítí se za kariérou a září z něj pohoda. Je to ideální rodinný typ.

Zběsile kolem sebe mlátí

Zásadový puntičkář rozhazuje kolem sebe divoce rukama do všech stran. Jeho pažní veletoče jsou sice opravdu fascinující, ale ostatní tanečníci kolem vás můžou od něj snadno jednu ránu chytnout.

Pochopitelně, omylem. Vždy se jim sice pak slušně omluví, ale svůj styl stejně nezmění. Je to jeho zásada. A takový je i v životě, všechno musí být podle něj.

Tančí tam, kam ho právě hemžení dovedlo

Férový hráč tancuje velmi pohodově, rytmicky a zásadně jen na tom místě, kam ho na parketu přivedete nebo kam ho dav dotlačil. Nikam se rozhodně nedere a dokáže s vámi křepčit na parketu i několik hodin, aby vám udělal radost.

Zamlouval by se vám? Berte ho. Je to otevřený a slušný chlap, který bude vždycky myslet dřív na vás než na sebe. A to je pro život výhra.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden