Moje šťastná hvězda

Podlehla herečka kolegovi ze seriálu ZOO?

Moje šťastná hvězda

Dokáže nezkušená Michaela Pecháčková odlišit skutečné city od těch, které baví diváky před kamerou? A jaký má vztah s lamačem dívčích srdcí Davidem Gránským?

Mladičká herečka MICHAELA PECHÁČKOVÁ (18) se nijak netají sympatiemi ke kolegovi DAVIDU GRÁNSKÉMU (30). Teď za sebou mají dokonce první společnou vášnivou scénu. Bylo jiskření součástí role, nebo se opravdu zamilovala?

V současné době je Michaela Pecháčková (18) prý sama bez partnera a čeká, koho jí osud přivane do cesty. Její srdce je tak zřejmě lásce otevřené a celé dychtivé po vroucím citu a souznění. Kvůli škole a natáčení ale zřejmě nemá moc příležitostí seznámit se mimo showbyznys.

Nikdo by se tak zřejmě ani nedivil, kdyby se rozhlížela právě mezi svými kolegy. Vzhledem k tomu, jak nadšeně mluví o Davidu Gránském (30), je klidně možné, že se zamilovala právě do něho.

Přece jen coby herečka ještě není tak zkušená, aby dokázala nekompromisně

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden