Můj kousek štěstí

Podlehla mladému tanečníkovi?

Na rozcestí.

Její partner Georg Jirasek (65) prý začíná pochybovat o jejich vztahu. Za vším má stát účast Ivy Kubelkové (46) ve StarDance.

Snad si představoval, že to bude zábava, že mu bude domů chodit roztoužená a energií nabitá partnerka. Místo toho je moderátorka unavená a z tréninků pořádně potlučená. Navíc se spekuluje o jejím románku s tanečníkem Martinem Prágrem (25).

Není to poprvé

Nedávno si dala na Instagram fotku, jak seká trávu jen v plavkách. Hodně vyzývavé. Jako by tím někoho provokovala.

Říká se, že to byl vzkaz právě Prágrovi. Zdá se, že je tanec hodně sblížil a i v soukromí si velmi rozumí. Pokud je to pravda, pro Jiráska to není dobrá zpráva. Navíc Prágr prý není žádný svatoušek.

Prágr je mladý, energický a okouzlující, navíc je pravidlem, že tanec sbližuje...

Ve StarDance už se o jeho možné aférce mluvilo i před lety. V roce 2019 byl vyfocen v hotelu s moderátorkou Gabrielou Soukalovou (33), se kterou tehdy tvořil taneční pár.

Románek tehdy oba popřeli, možná i proto, že kráska byla tehdy ještě vdaná. Brzy nato se ovšem rozváděla.

Respekt, a co dál?

Partner Kubelkové je podle všeho na prášky, aby se něco podobného neopakovalo i tentokrát. V podnikateli může hlodat červíček pochybností.

A ten se postupem času může měnit v něco, co zvládne zbořit i roky budovaný, zdánlivě pevný vztah. A to Kubelková nemusí vůbec nic provádět, spekulace o jejím románku s Prágrem mohou být klidně jen bezvýznamné klepy.

V bikinách svůdně zapózovala při sekání trávy. Chce tím naznačit, že už vše brzy rozsekne?

Přesto může být pro žárlivého partnera těžké na to nemyslet. Co kdyby to byla pravda. Co spolu asi dělají právě teď... povídá se, že moderátorka ke svému partnerovi chová obrovský respekt.

Může to být jeho věkem a zkušenostmi. Ale stačí to? Tím spíš, že si ji nikdy nevzal a neudělal jejich vztah „papírově“ oficiální.

A je jen málo žen, které by netoužily obléct se do bílé a říct svému vyvolenému slavnostní ANO. Třeba mezi tu hrstku Kubelková patří. Ale třeba také ne. Pak by to byly pro Jiraska další body dolů.

Je to řešení?

Navíc kdoví, jak jí bláznivý románek s mladíčkem může zamotat hlavu. Buď jak buď, tráví spolu dost času na to, aby ji dokázal o lecčems přesvědčit.

Že umí působit jako velký svůdník, už v minulosti dokázal. Někteří lidé Jiraskovi radí, aby Ivu co nejdřív požádal o ruku. Pak by si prý mohl být jistý, že pokud probíhá nějaký románek s Prágrem, tak by ho okamžitě utnula.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden