Podlehla mladšímu kolegovi ze seriálu?

Na natáčení nového seriálu to prý mezi Veronikou Arichtevou a Václavem Matějovským pořádně jiskřilo. A rozumět si údajně mají i v soukromí!

Doma má VERONIKA ARICHTEVA (36) manžela a syna. V poslední době to ale vypadá, že herečka našla zalíbení v pohledném kolegovi VÁCLAVU MATĚJOVSKÉM (26), se kterým si velmi rozumí.

Momentálně Veronika Arichteva (36) září v seriálu O mě se neboj, který režíroval její manžel Biser Arichtev (46). V romantickém příběhu hraje brunetka rozvádějící se matku dvou dětí, která řeší úskalí každodenního života.

Postupem času se zamiluje do sebevědomého a pohledného právníka, kterého ztvárnil sympatický Václav Matějovský (26). A ačkoli je herečka v reálném životě vdaná a doma má malého syna Luku (2), vypadá to, že románek s Matějovským možná neprožívá jen na televizních obrazovkách.

Přeskočila jiskra?

Přestože Václav nemá tolik hereckých zkušeností jako Veronika, role právníka mu sedla. Nutno podotknout, že mu to v seriálu opravdu sluší a nebylo by tedy divu, kdyby se do něj Arichteva zakoukala. Nelze si nevšimnout, že oba

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden