Moje šťastná hvězda

Podlehla mu dcera Kubelkové!

Zpěvák Adam Mišík (25) v minulých dnech potvrdil, že tvoří pár se starší dcerou moderátorky Ivy Kubelkové (45) Natálií (17).


Dvojici nezastavil věkový rozdíl ani Mišíkova divoká minulost. Natálie ale ještě není plnoletá a jejím zájmem bylo doteď spíše vzdělání než večírky celebrit. V těch je zpěvák naopak jako doma. „Budoucí tchyně“ se ke vztahu své dcery raději moc nevyjadřuje.


„Myslím, že mi to jako rodičovi nepřísluší řešit,“ nechala se slyšet.  Adama by ale mohly dostihnout stejné trable, jako měl v lásce už několikrát. Ačkoli Natálie studuje jazykové gymnázium a chystá se na vysokou, Mišík se nezmohl ani na střední školu a má jen základní vzdělání.


To mu měly také bývalé partnerky často vyčítat. Jednou z takových byla i modelka Diana Kratochvílová (23), kterou se prý Mišík nezdráhal opakovaně podvádět. Chce tohle Kubelková pro svou nezletilou dceru?


Doufejme ale, že se žádné podobné drama konat nebude a jejich láska bude naopak jen vzkvétat, ostatně už mělo dokonce dojít i na seznámení s rodinami, takže to vypadá, že je všechno na dobré cestě.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden