Pozdvižení udělala v zákulisí showbyznysu informace, že má herečka poměr se starším, a navíc ženatým kolegou. Kdekdo to bere jako hotovou věc a poukazuje na řadu indicií.
Natáčení seriálu Bratři a sestry má nový náboj, který se velice brzy může změnit v projektil, jenž zničí i čtvrté manželství Davida Matáska (62). Kolují totiž informace, že herec navázal velmi těsný vztah s mladou kolegyní Eliškou Křenkovou (35) .
Má celkem bohatý rejstřík
To není možné, volali všichni, ovšem je nemálo těch, co si myslí, že na tom může něco být. Ti dva si podle všeho opravdu „sedli“. Tráví spolu čas a objevily se i zprávy, že nejen v rámci natáčení.
Pokud by tedy chodili na kávičky, třeba i na večeře, lze si zbytek domyslet celkem snadno. Je tu samozřejmě pověst, která Matáska předchází. Čtyři manželství, to už je poměrně hodně.
S první ženou, muzikantkou Evou Turnovou (61), potomky neměli. Druhá, novinářka Simona (57), mu porodila dceru. S třetí manželkou Kateřinou (45) má dceru a syna.
V roce 2019 se oženil počtvrté, s módní blogerkou Evou (37), má devítiletého syna. Už před nějakou dobou se ale říkalo, že jim to spolu příliš neklape. Jestli mu pak tedy vstoupila do cesty pohledná, mladá herečka a on zjistil, že k sobě mají blízko, mohly se začít dít věci.
V souvislosti s Křenkovou šly před časem zákulisní drby, že cosi mohla mít s kolegou Markem Lamborou (30). Dorazili spolu třeba před třemi lety na premiéru filmu Princezna zakletá v čase 2, kde oba hráli.
Podle pozorovatelů to možná mezi nimi jiskřilo, ale nakonec z toho nic nebylo. Ono se navíc říká, že má herečka spíše slabost pro starší muže.
Jak to bylo s Langošem?
V minulosti už byla například spojována s Jiřím Langmajerem (59). V roce 2013 je paparazzi vyfotili na romantickém dostaveníčku v restauraci. Langmajer byl tehdy podle všeho ještě ženatý s první manželkou Kamilou, navíc už v té době randil s Adélou Gondíkovou (52).
Ani Jiří ani Eliška tehdy spekulace o jejich románku nechtěli komentovat. A stejně tak by se jistě herečka snažila utajit i případný vztah s Matáskem.
Kde je pravda?
Prozrazení jejich případného flirtu by mohlo napáchat pořádnou neplechu zejména v Matáskově křehkém manželství. Na druhou stranu pořád existuje možnost, že vztah herce a herečky je čistě přátelský a někdo z pouhých sympatií udělal až příliš nafouknutou bublinu. Faktem ale zůstává, že by to rozhodně nebylo poprvé, kdy by se dali během natáčení seriálu dohromady dva kolegové.




