Podlehne kolegovi?

Herec Jakub Prachař (37) je rozvedený, a tak se není čemu divit, když se snaží zaujmout jiné ženy. Z rozvodu se otřepal celkem rychle, neboť se nedávno začalo proslýchat, že si má brousit drápky na svoji kolegyni Saru Sandevu (23).


S tou teď začal natáčet nový kriminální seriál Dvojka na zabití. „Padli jsme si do oka, je to skvělý parťák. Myslím si, že si budeme rozumět,“ řekla po pár prvních klapkách mladá herečka. Jenže Prachař si chce zjevně rozumět víc, než je zdrávo.


Se Sarou začal Jakub natáčet nový kriminální seriál.

Snaží se zaujmout

Z našeho zdroje víme, že si ji svými ostřílenými vtípky chce získat na svoji stranu. „Je vidět, že se mu Sara líbí. Zatím je spíš tedy k smíchu, ale třeba se jí to bude líbit,“ prohlásil nejmenovaný komparzista, který si jeho podivného chování všiml.

Svým kolegům se ale netajil, že by měl o Saru zájem. Mladá herečka je ale už několik let šťastně zadaná. Jejím vyvoleným je fotbalista Václav Černý (23), který momentálně působí v Nizozemsku. Se Sarou se sice před časem rozešli, nakonec se ale dali opět dohromady.

Jakub to ale asi jen tak nevzdá. Uspěje a sbalí krásnou kolegyni? Mnozí si ale myslí, že to dělá jen proto, aby zapomněl na svoji bývalou manželku Agátu Hanychovou (36), kterou má prý pořád milovat, jen to raději nechce nikomu přiznat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden