Moje šťastná hvězda

Podlehne nakonec ženatému zpěvákovi?

Moje šťastná hvězda

V lásce zatím štěstí moc neměla, nyní si ale až moc podezřele notuje s Tomášem Klusem. Problém je však v tom, že má muzikant doma ženu a tři děti!

MICHAELA PECHÁČKOVÁ (18) je krásná žena a na nedostatek zájmu opačného pohlaví si rozhodně nemůže stěžovat. A zdá se, že učarovala i TOMÁŠI KLUSOVI (36)! Jak to dopadne?

Už nějakou dobu září Michaela Pecháčková (18) coby Sidonie Novotná v seriálu ZOO. Mladá herečka je nejen nesmírně talentovaná, ale také velmi krásná. Není divu, že na ní mohou muži oči nechat a blondýnka si tak může vybírat z dlouhých zástupů nápadníků.

Je tedy až s podivem, že je stále sama. Ačkoli se v minulosti šuškalo, že to pořádně jiskří mezi ní a jejím kolegou z Divadla Broadway zpěvákem Vojtěchem Drahokoupilem (27), nyní to vypadá, že si na ni brousí zuby mnohem slavnější umělec, kterým je známý Tomáš Klus (36)!

Užívají si

A jak se ti dva k sobě vůbec dostali? Klus přijal roli v seriálu ZOO, kde ztvárnil fotografa Filipa Jandu, ze kterého ženy doslova šílí. V příběhu ho ale mimo jiné

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden