Můj čas na kafíčko

Podlehne snad svodům mladších mužů?

Můj čas na kafíčko

Iva Kubelková vždy přitahovala muže, a to často i o mnoho let mladší. Nyní se říká, že je z ní úplně vedle nejen její tanečník ze StarDance, ale i přítel její dcery.

Modelka Iva Kubelková (45) tvoří pár se starším Georgem Jiraskem (64) už řadu let. Opravdu by byla schopná ohrozit pohodový vztah kvůli románku s výrazně mladším tanečníkem? Povídá se totiž, že Martin Prágr (25) se do Ivy zakoukal!

Krásná modelka a moderátorka Iva Kubelková (45) je ozdobou letošního ročníku StarDance. I pět let před padesátkou stále přitahuje muže jako magnet a nejinak je tomu u jejího tanečního partnera Martina Prágra (25). Ten je prý z půvabu pětačtyřicetileté modelky úplně vedle. Má u ní ale vůbec nějakou šanci?

Její krása nedá spát ani Prágrovi

Moderátorka pořadu o celebritách ShowTime má evidentně ráda výzvy. Poté, co minulý rok zazářila v show Tvoje tvář má známý hlas, za pár dní bude bojovat o

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden