Podlehne svodům pohledného kolegy?

Blažek byl mezi ženami vždy velmi oblíbený a rád toho využíval. Zalíbila se mu snad Lenka Zahradnická a chce ji dostat do postele?

V současné době spolu LENKA ZAHRADNICKÁ (37) a FILIP BLAŽEK (49) září v seriálu Jedna rodina. Proslýchá se ale, že má charismatický herec pro krásnou herečku slabost. Stanou se z nich nakonec milenci?

Vypadá to, že se nám v českém showbyznysu rodí další milenecká dvojice. Už nějakou dobu totiž kolují zvěsti o tom, že má Lenka Zahradnická (37) velmi blízko ke svému kolegovi ze seriálu Jedna rodina Filipu Blažkovi (49). Přitom jsou oba už dlouho zadaní. Nicméně se proslýchá, že jejich manželství procházejí krizí.

Přeskočila jiskra?

Seriál Jedna rodina si televizní diváci zamilovali. A uvolněná atmosféra na natáčení očividně zapříčinila nejen skvělé herecké výkony, ale i to, že mezi Zahradnickou a Blažkem přeskočila jiskra. Povídá se,  že to byl

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden