Podvádí manžela s kolegou z práce?

Krásná, úspěšná a už léta šťastně vdaná, přesto se prý moc ráda líbá na potkání. Od pohledu slušná žena s andělskýma očima je možná v hloubi duše ďábel. Herečka a výtečná dabérka Jitka Ježková (40) známá ze seriálu Rapl či Doktoři z počátků v poslední době hraje především v divadle.

Říká se, že zakázané ovoce nejvíce chutná a Jitka to poznala na jevišti divadla Na Maninách, když se podle scénáře líbala s hezounkem z muzikálu. Co na to manžel Milan (55)? V tichosti trpěl a díval se na rozvášněnou Jitku v milostném objetí s Michalem Slaným (42).

Nejednalo se ale o žádné letmé polibky. Divadelní milenci v jednu chvíli skončili na zemi a pořádně se k sobě tiskli. Bylo vidět, že to mezi nimi pořádně jiskří. Přestože nebyl Jitčin manžel rád, nijak proti tomu neprotestoval.

Moc dobře ji zná

Na závěrečném večírku se však ukázalo, že to není zase tak horké. Jitčin manžel Milan herečku popadnul kolem pasu a přímo před očima všech ji líbal, jako kdyby spolu byli teprve chvíli. Přitom spolu žijí už dlouhých dvanáct let.

Milan jí i po letech připravuje jedno romantické překvapení za druhým. Když měli výročí, tak od něj dostala 180 růží – za každý měsíc jejich společného života jednu. Je vidět, že Milan je dost tolerantní a své manželce naprosto důvěřuje. Ona sama se ale prý trápí tím, co kdysi udělala.

Měla trable s láskou?

Jitka má za sebou pravděpodobně černou minulost. Dnes už by prý hodně věcí udělala jinak. Především pak v lásce. Co by změnila? Jitka nechtěla nic konkrétního prozradit, natož odhalit jméno její lásky, ale přece jen něco málo přiznala.

V minulosti totiž někomu zkomplikovala život a dost mu ublížila. Dala přednost srdci před rozumem a vůbec neřešila, že tím způsobí ne jednu bolest. S postupem času se k tomu stále vrací a vyčítá si to. Neuznává ani názor, že všechno zlé je k něčemu dobré. „Opravdu nevím, jestli to, co mi špatné zkušenosti přinesly, vyrovná to, co mi sebraly,“ uvedla Jitka. To, že by vrátila čas a vše napravila však nepopírá.

reklama
reklama