Pohřeb měla Zuzana Dřízhalová ve stejném kostele jako svatbu!

Zemřela sedm měsíců poté, co prožila štěstí s adoptovaným synem.

Popularitu si Zuzana Dřízhalová (†36) získala hlavně v televizních seriálech Rodinná pouta nebo Nemocnice na kraji města po dvaceti letech. Osud jí dopřál málo času a většinu ho strávila bojem s rakovinou.

O herectví se začala Zuzana zajímat už v dětství. „Líbilo se mi, že můžu něco předstírat a ani za to nedostanu. Jako holčička jsem si dost vymýšlela a naši se za to na mě zlobili,“ vzpomínala. Po základní škole chtěla jít na konzervatoř, ale nakonec dala na radu otce a šla raději studovat gymnázium.

Mezitím se začala zajímat o přírodní vědy. Po maturitě nastoupila na Vysokou školu chemicko-technologickou. Když doprovázela kamaráda ke zkouškám na DAMU a kterému pomáhala s dialogem, v komisi seděl

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden